Volg de TOP DJ Battle! - LIVE 🔴

Wie mag op zaterdag 26 juli de V-Sessions Stage van Yves V op Tomorrowland openen? De drie finalisten zijn bekend: DJ Dédé, Gelltrix & Manai battlen om de winst. Volg het hier live:

Kijk LIVE mee via TOPradio.be of via VTM GO.

🔴 - Dit is de finale van de TOP DJ Battle 2025, moment per moment:

14:18 uur - Opdracht 2: overtuig de jury met een 'personality mix'

Nu is het alles of niets! De kandidaten moeten knallen en laten zien én horen wat ze echt in huis hebben. Met hun ‘personality-set’ geven ze het beste van zichzelf achter de draaitafel. Dit is hét moment om de luisteraars van TOP te overtuigen dat zij de winnaar moeten worden van de TOP DJ-Battle!

|

13:40 uur - Dit vond de jury van opdracht 1: 

Yves V - "Ik vind het totaalpakket heel erg belangrijk, dat je er staat als DJ, dus zeker ook de performance. Ik ben dan ook benieuwd wat ze bij de laatste opdracht zullen doen.”

SimonT, winnaar TOP DJ Battle 2023 - "We hebben heel wat camera's, we volgen alles goed mee. En we kunnen vooral zeggen dat alle finalisten het eigenlijk echt goed doen. ”

Elise van Tomorrowland - "Ze staan er alle drie. Je merkt nu en dan wel nog een klein beetje de zenuwen, maar ik denk dat dit in de loop van de volgende opdracht helemaal goed komt.”

Albert Harvey - "De camera boven de decks is heel handig, dan kan je echt ook beoordelen op skills, of ze comfortabel zijn met de draaitafel. Iedereen heeft een eigen manier van mixen. Ze hebben het allemaal TOP gedaan. ”

|

13:24 uur - Opdracht 1:  de set van Gelltrix

Kan Gelltrix een even goede set neerzetten als de voorgaande kandidaten? Hij was alvast redelijk tevreden! “Slechts een kwartier voorbereiding is best pittig. Er zaten een paar schoonheidsfoutjes in de set, maar cava wel.”

|

12:55 uur - Opdracht 1:  de set van Manai

Hoe goed is Manai achter de draaitafels als ze de platen niet zelf mag kiezen? Het verrassende resultaat hoor – en zie – je hier! “Ik heb eerst de inhoud van het nummer wat opgezocht, de bpm's, de keys en dan zo mijn set vormgegeven. Ik hoop dat ik de Jury heb kunnen overtuigen.”

|

12:25 uur - Opdracht 1:  de set van DJ DÉDÉ

Hoe goed kan DJ Dédé een set samenstellen als hij niet zelf de platen kan kiezen... Zo goed dus! "De eerste twee, drie nummers waren wat stressvol, maar nadien ging alles vanzelf."

|

11:51 uur – De finalisten zijn klaar voor opdracht 1!

Nog enkele minuten en dan beginnen de finalisten aan hun eerste opdracht. Iedereen is er helemaal klaar voor (met de nodige stress).

|

11:02 uur – Gelltrix is de laatste die een kwartier mag oefenen.

Er is nog één DJ die een kwartier de tijd krijgt om zijn set samen te stellen en dat is Gelltrix.

|

10:43 uur – De oefentijd van Manai begint! 

Het is aan Manai om even te oefenen en set in elkaar te steken met de USB-stick die de jury heeft overhandigd. 

|

10:21 uur – DJ Dédé krijgt een kwartier om zich voor te bereiden achter de decks.

Elke kandidaat krijgt een kwartier oefentijd achter de draaitafel. DJ Dédé is als eerste aan de beurt.

|

10:05 uur – De finalisten zijn volop aan het oefenen

Gedurende de komende twee uur doen de finalisten er alles aan om de perfecte set voor te bereiden.

|

09:52 uur – Opdracht 1: surprise set met tracks gekozen door de jury

De jury overhandigde elke kandidaat een USB-stick met TOPradio-hits en festivalclassics. De opdracht? Een vette set van exact 15 minuten! Met amper voorbereiding is dit een echte uitdaging voor onze finalisten.

|

09:25 uur -  Gelltrix heeft een mooie herinnering aan Angels van Robbie Willams

Met deze platen weten we nu al wat meer over Gelltrix: 

  • Aan deze plaat heb ik een speciale herinnering: Robbie Williams – Angels
  • Dit is mijn favoriete remix: Disclosure - You & Me (Flume Remix)
  • Dit is mijn favoriete plaat in de slaapkamer: U2 - With or Without You

|

09:05 uur – Manai verlaat de dansvloer als ze Vuurwerk hoort, maar op Mau P staat ze zeker te dansen! 

Manai leerde we dankzij deze platen beter kennen:

  • Favoriete TOPradiohit: The less I know te better - Mau P
  • Deze hit vind ik slecht: Vuurwerk - Camille
  • Dankzij deze plaat ben ik DJ geworden: All I See – Anja Schneider

|

08:45 uur – DJ DÉDÉ is geen fan van Paul Severs, geef hem maar een collab met Anyma 

We leerden DJ DÉDÉ beter kennen en kwamen dit te weten:

  • Met deze plaat krijg ik alle mannen aan het dansen: Argy & Omnya - Aria
  • Deze hit vind ik slecht: Paul Severs - Zeg eens Meisje 
  • Mijn favoriete zomerplaat: Route 94 - Jess Glynne

|

08:43 uur - De finalisten stellen zich één per één voor 

Jens mag zo meteen de drie finalisten ontvangen in de studio. Aan de hand van verschillende platen leren we hen beter kennen. Welke is hun favoriet in de slaapkamer, wat is hun guilty pleasure én dankzij welke plaat zijn ze dj geworden? Je ontdenkt het zo meteen.

|

08:32 uur - De finalisten zijn aanwezig! 

DJ Dédé, Gelltrix en Manai zijn aangekomen in de studio. Nog even een hapje eten en dan zijn ze klaar voor de finale van de TOP DJ Battle 2025!

Luister nu
TOP
TOP2
Dance TOP 1000
TOPtechno
TOPretroarena
TOPzen
TOPschaamteloos
TOPbam
TOPzillion100